Bergamot

Bergamot

Greyfurt

Greyfurt

Su notaları

Su notaları

Calone

Calone

Yasemin

Yasemin

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Fesleğen

Fesleğen

Adaçayı

Adaçayı

Misk

Misk

Amber

Amber

Karabiber

Karabiber

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

üst nota oranı
Üst Nota

% 34

orta nota oranı
Orta Nota

% 33

alt nota oranı
Alt Nota

% 33

94

18-60

2012

1931

kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 89

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 11

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE
captcha
https://www.albertosego.com/alberto-sego-erkek-parfum-kod-no-1358
alberto sego markasının 1358 kodlu modeli gayet başarılı bir muadil Acqua di Gio Essenza açık parfüm modeli. Bence fiyatların yükseldiği şu dönemde kesinlikle denemelisiniz.
Hala orijinal Acqua Di Gio'nun büyük bir hayranıyım, ancak Essenza'dan hayal kırıklığına yaşatmadı. Piyasaya sürüldükten bir hafta sonra satın aldım.
İlk kokum ve kesinlikle onu seviyorum. Şu anda 75 ml'lik ikinci şişemde bir ay kadar sonra bitmiş olur. Kör alış yaptım ama beğendim. Tavsiye ederim.
Birkaç gün önce Duty free'den satın aldım. Biraz kör satın alma oldu. BU OLGUN OLMANIN YOLU, KLASİK, ZARİF, ZENGİN, SEXI VE ORİJİNAL EDT ve UZUN ÖMÜRLÜ.
Notalar çok güzel. Güzel harmanlanmış. 8 saatten fazla kaldı. Ben 8/10 VERDİM .. Gönlümü kazandı.
İnanılmaz koku. Onu gerçekten seviyorum.
Cildimde biraz daha uzun sürmesi dışında Düz gio modeline çok benziyor. Doğrudan bir karşılaştırma yapmalıyım ... hemen hemen aynı kokuyorlar. Belki bunda biraz daha baharat notası var. Sanırım bunu orijinaline tercih ederim ama bu pek bir şey değişik anlamına gelmiyor. Bulamaz isem Gio yu Essenza modelini kullanırım gibi bir şey.
Alberto Morillas ın aslında Acqua di Gio'nun iyileştirmesi olduğunu açıkça itiraf ettiği bir model ve bu söyleme şapka çıkartılır.
Gio modelinin ayrı bir versiyonu. Gio beğenip kullananlar bunu da kullanabilir.
Neden erkek parfumun tum yorumlayanlar kadin,bu bir erkek parfümü değilmi¿
Taze ve büyük iltifat avcısı. Ayrıca Acqua Di Parma'nın essenza modeli, tamamen farklı olsa da, harikadır. Yatakta yatarken, muhtemelen genel bir deyimden çok daha iyi bir inceleme yapmam gerektiğini anlıyorum. Birçok insanın bunun harika bir yaz kokusu olduğunu söyleyeceklerini biliyorum ancak kışın gerçekten farklı olduğunu fark ediyorum. Unutmayın ki yaz aylarında sıcak ve kışın soğuk olan bir ülkede bu kokuyu soğuk iklimlerde kullandığınızda moleküller daha aydınlık ve daha uzaklaşmış gibi görünüyor. Bu kokuyu kullandığım bir zamanı hatırlıyorum ve bir iş arkadaşım parkın yanında açık havada bana rastladı. En azından 30 metre uzağımda idi ve derin bir nefes aldı. Ne kadar taze koktuğunu söyledi. Soğuk su notaları, soğuk havalarda daha canlı olmasını sağlıyor. Gerçekten de, tazeliğin buz gibi bir patlaması. Sıcakta bu taze kokusu iyi oluyor.
Vay canına, bu harika. Özgün olanı ile karşılaştırıldığında bu biraz daha yumuşak, daha çiçek tarafında ilerliyor. Orijinal biraz daha taze. Gerçekten, gerçekten çok hoşuma gitti. Kendime 180 ML'lik bir şişe aldım. Yazın, okul türü ve iş yeri aynı zamanda romantik anlar için kullanabileceğiniz çok rahat bir parfüm.
Essenza, biraz baharatlı oryantal odunsu notalar ekleyerek sürümünü geliştirmiş. Dünyadaki en iyi satış kokusu ve en azından aynı aromaya sahip olan diğer benzer kokunun standartı. İltifat istiyorsanız bir şişe alın.
En sevdiğim parfümüm ve komşularım, arkadaşlarım ve sokakta tanıştığım insanlar da söylüyor. Profumo? mu diye. Essenza diyorum. Başlangıçtan sonuna kadar taze. Yaz ve tropikal iklim için mükemmel. Uzun ömürlülük iyi .. 7-8 saat en az..
İlk anda temiz ve taze bir narenciye ile karşılaşacaksınız... Kuruma anında yumuşak, biraz tatlı çiçeklere kavuşacaksınız. Cildimde yaklaşık 6-7 saat kalıcılığı sürdü. Her güne özel güzel bir koku. Oldukça rahatlatıcı. Essenza ile pek çok övgü alıyorum. 7 saat sonra bile üzerimde kokusunu hissedebildim. Vay canına, güzel kokuyorsun cümlesini bugün duymak çok güzeldi ... Yazlık parfüm denilmiş olabilir ama ben kışın bile bu ferahlatıcı parfümü kullanabilirim.
İyi bir performansa, projeksiyona ve ömre sahip .. • Profumo veya Essenza ??? bence ikiside harika
Benim için en iyi yaz kokusu. Onunla en iyi performansları ve övgüleri alıyorum. Geçen yaz Yunanistan'da bir şişe daha almak istedim ama sadece Profumo'yu aldım, bu yüzden bir şişe aldım. Profumo iyi ama Essenza benim için daha iyi.
Benim vücudumun kimyasına birebir uygun. Son derece seksi.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm